| OFata77 a întrebat:

Heii TPU..Cum il fac pe baiatul pe care il plac sa ma observe fara sa vorbesc eu el? Sunt un pic mai timida..mai ales in fata lui. El este in clasa alaturata. Dar nu vreau sa ii atrag atentia facandu-ma de ras. :/ Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intai incearca sa afli daca e singur, apoi ce hobby-uri are si daca va puteti apropia pe linia asta. Daca chiar nu ai altceva, ori il astepti o data si ii spui simplu, "Salut, parca suntem colegi.", ori, ca in filmele vechi, lasi sa iti cada ceva fiind langa el si in campul lui vizual, poate se simte si mai departe e usor. Mai vezi daca citeste, daca practica vreun sport sau merge la concerte sau spectacole. Trebuie sa cunosti pe cineva in clasa alaturata, care sa te poate ajuta. Sau afla-i adresa de mail sau fb si scrie-i. Succes!

| LoveSleep a răspuns:

Te holbezi la el ca și Traistariu' la oglindă.