| Copilcuvise a întrebat:

Heii TPU :*. Imi place de un baiat din scoala :-s. Dar eu sunt in a6a iar el in a8a. si nu cred ca ar sta cu mine laughing. Adica cum sa zic. multor fete le place de el.straight face. Si nu stiu cum sa zic. Adica na.eu sunt prietena cu el. Si am fost si la el acasa si asa. Sii la ziua unei colege m-am sarutat cu el. Si nu numai la ziua acelei prietene. Pur si simplu cand ma vede pe strada vine si ma ia in brate si ma saruta. Dar cam asa face cu toate fetele. Si acum doua zile am fost inchisa in baia baietilor cu ellaughing. si m-a luat in brate. Am crezut ca sunt in al 9-lea cer >8-. Dar stiu ca nu voi ajunge sa stau cu el. Deci intrebarea mea este ce as putea face ca sa ma remarce si sa ma ia in brate mai des si chiar sa ma sarute?:d. Scuzati categoria dar e cea mai vizitatahappy. Multumesc anticipat:*.

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Orice baiat se crede ...cand vede ca poate sa aiba orice fata isi doreste nu :] doar fiindca e adorabil :]. Asa aar trebuie sa fi mai indiferenta cu el sa nu fi ca toate celelante si cand vrea sa te:* respingel si spune-i sa nu te mai considere ca toate pentru ca nu esti :] si tot asa. apoi el se v'alove struck d tine fara sa isi deie seama :] pentru ca asa e mereu :*. Tine minte nu esti ca toate deci nu te comporta ca atare :]. Bafta [Fundita]love struck

2 răspunsuri:
| caporalul a răspuns:

Pai daca e in a 8 na nu e prea mare insa incearca sa fii mai amabila cu el sa discuti si sa nu-i sugerezi sal fortezi tu sa te ia el in brate e daranjant poate ti-am fost de folos pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca iti place de el si daca sentimentele sunt reciproce...
Nu e doar un raspuns draga mea
Nu cred ca te va refuza succes!