| Monica763 a întrebat:

Heii TPU! Iubitul meu ma ia prea direct si repede cand facem dragoste si eu nu am timp sa ma excit si sa ma detasez de lucrurile cotidiene. Cum as putea sa ii spun sa o ia mai moale si sa nu sara peste preludiu... bine... eu sunt mai pudica si nu prea il las sa se atinga de mine daca nu sunt excitata si adesea nu sunt excitat si de aceea il resping. Cum as putea sa ii zic sa ma ia mai moale si mai romantic fara sa creada ca nu ma simt bine cu el su sa se simta prost. Il iubesc mult si nu vreau sa se supere si sa ne distantam.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ne ai spus noua, sa ii spui si lui. Sa fie mai tandru, mai romantic si sa nu se grăbească, ii spui frumos in fata ca e o femeie are nevoie de preludiu. Te va intelege, cu siguranta happy
Si faza cu pudicitatea. Nu vad de ce. Crede ma, un băiat nu vede defectele unei fete la corp. El își iubește fata oricum ar fi aceasta. El vede un fund si 2 sâni si ii plac, indiferent de cum arata.
Lăsa l sa te privească, sa te atingă...ii place enorm.
Mai degrabă exciți un băiat lăsându l sa te privească cum te dezbraci.

11 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

In primul rand ar trebui sa-l lasi sa se atinga de tine, pentru ca el probabil vrea preludiu dar daca tu nu-l lasi...sare peste si trece la actiune..Si ai putea sa vorbesti deschis cu el sa-i spui ca vrei preludiu dar ca esti mai pudica...succes!

| spiridusuanonim a răspuns:

Deci ii spui ca ai vazut pe net ceva legat de dragoste si ii spui ca ai observat ca cam peste tot se pune accent pe preludiu deoarece ajuta sa fie o partida mai excitanta si mai frumoasa si sa ii spui si lui ca sa incerati si voi sa vedeti cum este si despre tine draga Monica nu mai fi pudica si conteaza foarte mult sa vorbiti in timpul actului sexual sa stiti cum e mai bine pentru voi sa nu va incomodeze anumite pozitii si cam atat am de spus bafta tura viitoare asteptam sa ne zici cum a fost

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu esti de vina.Nu il lasi sa se manifeste si tot el este vinovat de lipsa preludiului? Ma mirca temai plangi delipsa placerii si orgasmului de final. Revizuieste-ti atitudinea fata de sex si fanteziile sexuale care in mod normal trebuie sa existe intro relatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai RedDeath nu intelegi ca ea nu ii permite sa o atinga in zonele intime.

| mihai69 a răspuns:

Auzi, dacă tot ești așa „pudică", de ce nu-ți faci preludiu' singură și pe el să-l chemi eventual după ce ești deja „gata"?!?

| ywar a răspuns:

Pai e barbat adevarat! Isi baga de toti banii in tine, ce nu intelegi? happy
E din ala cu par pe piept de face codite? E urs cumva? aw aw aw happy

| Alcyon a răspuns:

Cati ani ai, fata draga? Nu stiu de ce am senzatia ca ai sub 17-18 anisori.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii explici omului pesterii ca s-a inventat preludiu. nu trebuie doar el sa se simta bine, ci si tu.

| RedDeath a răspuns:

Ii zici i nfata ca nu ma ifaci pana nu te excita. Ori te lasa balta, ori se pune pe treaba. Asta va fi testul sa vezi daca intr-adevar te merita.

| devor a răspuns:

Ii spui in fata.