| AnneSophie36 a întrebat:

Heii! Vara asta m-am mutat in alta tara si aici merg la scoala in limba engleza (nu ca ar conta prea mult laughing) idea e ca aici scoala a inceput de ceva timp si am avut timp sa imi fac prieteni happy. Si ca sa fiu directa am si destul de multi admiratori (baieti) big grin.Printre ei se numara si un baiat din Romania care mi-a spus ca ma place. Eu nu il consieder mai mult de cat un prieten pentru ca ne cunoastem de ceva mai mult timp. Tot el mi-a spus ca un preieten de-al lui ma place (amandoi sunt a10a).Acel prieten e din Marea Briatnie si chiar imi place de el doar ca nu am avut curajul sa ii vorbesc, doar de zambim pe holuri si cam atat laughing
Nu prea stiu ce sa fac...nu vreau sa imi supar prietenul, dar chiar mi-ar face placere sa incep sa vorbesc cu acel baiat happy
Un sfat va rog?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si acolo unde esti, ca si la noi, fetelor le sta bine sa taca si sa astepte ele sa fie curtate de catre baieti.