| Cath17 a întrebat:

Heii! love struck Ma ajuta careva? :-s [dau funda.] Deci: As vrea sa cuceresc un baiat dar nu stiu cum... el e un baiat mai dificil, ii place fotbalu` si sa se distreze cu baieti... dar mie imi place foarte mult de el si nu stiu cum sa. l cuceresc :-ss! love struck Pls.:X :*

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Mergi cu el cand joaca fotbal uitate l el zambeste zi ca joaca binehappy distreazate si tuh cu fetele sa vada sa ca potriviti

4 răspunsuri:
| compaq15 a răspuns:

Ce sfaturi de rahat. nu stau asa lucrurile frate, astea-s niste clisee. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si ii spui ca vrei sa discuti cu el intre 4 ochi...il intrebi daca e singur,daca cauta pe cineva,il pui sa-ti descrie cum ar vrea sa fie acea persoana,ii spui mai multe despre tine, il susti, faci cateva complimente si la final neaparat il pupi pe obraz macar;-)

| Block240_5838 a răspuns:

Trebuie sa il bagi in seama mereu cand il vezi,ii dai id tau din astea,vorbesti cu el despre multe chestii plictisitoare si radeti amandoi, ii trimiti niste din astia :*:*:*: si daca esti si frumoasa o sa se tina dupa tine si probabil o sa te intrebe, duhh

| ramona_7700 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ca sa cuceresti un baiat este sa fi tu insusi ...si sa-i spui ce ai de spus