| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. Ma ajutati si pe mine cu cevaaa >:"?

7 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

Pai cu ce sa te ajutam?

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru Linguritza):

Stii cumva unde se tatueaza sprancenele in Galati si cat costa?big grin

| Linguritza a răspuns:

Sorry. Chiar nu stiu. Intereseaza pe site-uri ceva, trebuie sa gasesti.

| LolaLollita a răspuns:

Am dat un search si am gasit asta: http://www.costea-tattoo.ro/
Scria pe un alt site unde isi faceau reclama si de tatuaje pentru sprancene. Vezi tu.
Dar am o curiozitate: de ce vrei sa le tatuezi?

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru LolaLollita):

Pentruu ca mie numi crescc deloccccc. Astept de cativa ani sa-mi creasca. Dar nici un firstraight facelaughing. Si vreau sa-mi dau un format calumea. :*

| LolaLollita a răspuns (pentru LoredanaaAndreeaa):

Am inteleshappy Sa te gandesti bine ce model alegi!

| vieriueduard00 a răspuns:

Pai nu stiu daca isi are rostul intrebarea ta aici,, sincer