| GumăOrbit a întrebat:

Heiii TPUkiss. Am si eu o >problema:" Sunt intr-o relatie si vineri s-ar putea sa am "the first kiss" si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati`ma kiss si Va dau fundita+vot:d

3 răspunsuri:
| adaanda a răspuns:

Va venii totul de la sine.Trebuie sa fi doar relaxat/a.App cati ani ai?big grin

| KubetiiOO a răspuns:

Pai daca vrea sa te sarute sarutal si tu! Lasa-te si tu dusa de val! Fa si tu ceea ce face si el!kiss succes?kiss

| kryssthyano78 a răspuns:

Sa ii bagi limba in gura sa isi dea seama ca iti place sh tie sh pe urma te duci pe la el sau il ei pe la tine iti spun eu ca totul o sa fie placut laughing):*