| Andruta05 a întrebat:

Heiii TPU! Din nou ma confrunt cu o problema...Nu stiu ce sa mai cred! Cateodata am zile cand simt ca il iubesc foarte tare pe prietenul meu si zile in care simt ca nu pot sa il suport in preajma mea. Ar avea fostul prieten vreo legatura cu acest lucru?! Sau nu il iubesc cu adevarat pe actualul?! NEED SOME HELP! [fundita]

Răspuns Câştigător
| AndreiBox a răspuns:

Ce tot fabulati, are dreptate foxi lasati ce a fost, a fost si gata.
Il iubesti, LinetteAphrodite nu cred ca ai itneles tu ce e dragostea, cand nimeni nu a mai reusit pana acum. Pur si simplu cand simti ca vrei sa fi singura, spune'i ca ia nevoie de putin spatiu, putin timp sa fi singura, iar apoi a doua zi o sa-ti fie dor de el si va vedeti. Va fi mult mai bine asabig grin

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ce rost mai are sa faci comparatii, vei fi vejnic nefericita daca faci comparatii! Ce a fost.a fost.

| syntribate a răspuns:

Nu il iubesti suficient pe actualul. Il tii langa tine doar ca sa nu fii singura sau poate din mila. Odata ce iubesti pe cineva, pai il iubesti. Nu cu masura : azi da, maine nu, poimaine ma mai gandesc, raspoimaine... mai bine ma despart happy

| LinetteAphrodite a răspuns:

Buna Andruta! si mi-e mi se intampla; la fel stiu cum e...Parerea mea este ca nu il iubesti cu adevarat pe acest prieten si nu, nu cred ca ar avea de aface fostul tau prieten.