| anonim_4396 a întrebat:

Hello again! Aceeasi si mult-iubita intrebareDoar ca doresc sa adaug ceva nou:

De obicei, cand ma plimb pe hol, il vad pe baiatul asta de care imi place stand langa calorifer si mereu ma priveste cand trec. O data, o prietena in care am mare incredere si e amica mea cea mai buna mi-a zis ca a intors capul dupa mine cand am intrat in clasa.Si stau si pe strada cu el si mereu cand mergem acasa si el este in fata mea se uita insistent in spate. Faza e ca am id-ul lui de mess,insa nu o data,ci de mai multe ori,l-am intrebat ce face, o data cand era pe invizibil si alteori asa aiurea, sa vad daca-mi raspunde.Never nu mi-a raspuns...de ce oare?

4 răspunsuri:
| cristina_2603 a răspuns:

Sunt mai multe motive pentru care nu tia raspuns:
poate avea teaba
poate nu era la pc si a venit prea tarziu
este timid

etc...

| arianaregina10 a răspuns:

Poate e timid.
Nu poate sa isi exprime sentimentele.
Avea treaba.
Te place dar nu are curajul sa iti spuna.

etc.

| Ellaa123 a răspuns:

Hi!
Paai, poate avea treaba sau ii era rusine.Pt.ca daca nu ii era rusine te baga pana acum inseama.Sigur te place dar ii e rusine sa ii iti zica sau sa intre in vb. cu tine, crezand ca o sa il respingi.Raspundei si tu la priviri.

| Pacioaca a răspuns:

Posibil sa fie timid...sau sa fie o simpla coincidenta... Funda!