| Lavinia20 a întrebat:

Hello! Alaltaseara am visat un baiat pe care nu il cunosc(nu l-am vazut niciodata). Se facea ca era acasa la mine si intr-un final, ne-am combinat. Aseara la fel. Am visat acelasi baiat, ca ma placea, si ca ma saruta! Nu l-am vazut niciodata, nu il cunosc. Ce ar putea sa insemne?big grin

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu înseamnă numic pentru că visele nu au interpretare.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa te uiti fix la avatarul meu, dar sa ma privesti atent, nu cumva eu sunt?hee hee sunt doar vise mai, nu trebuie sa ne ghidam viata dupa ele, cine stie ce film aivazut sau ce carte ai citit si ti-a ramas intiparit in minte

| Demonull a răspuns:

Ei scuza-ma..nu prea aveam ce face si m-am gandit sa apar prin vise.e da nu poti zice ca nu ti-a placut devil

| gingergirl1 a răspuns:

Alex are dreptate! Cred ca visele reprezinta ceva ce vrei sa se intample!
Eu una nu am visat pe cineva pe care nu il cunosc(in sensul sa imi place de el sau etc

| Alexu9696 a răspuns (pentru gingergirl1):

Da pacat ca nu se intampla asta e partea urata laughing, ramai cu visul ala frumos si atat...

| gingergirl1 a răspuns (pentru Alexu9696):

Mdaa! Off, doamnee cate vise am putut sa am! Mergeam cu un tip dragut la mare,"fostul"isi cerea scuze....doar in vise mai vezi minuni din'astea laughing

| Alexu9696 a răspuns (pentru gingergirl1):

Si eu am visat asa dupa o relatie de 1 an jumate pe fosta spunand scuze dar in realitate inca mai erea cu tipul, cu care m-a inselat... laughing

Si eu sunt genul fraier care pune suflet... tongue

| a răspuns:

Heii. Aceste vise, care au protagonisti anonimi, arată dorintele din.nauntrul tau.

| Alexu9696 a răspuns:

Si eu am visat lucrul asta si nu stiam cine erea fata respectiva, inseamna ca iti doresti un baiat ca acela din vis...

De multe ori visele reflecta ce iti doresti tu sa se intample...

| Lavinia20 explică:

Ideea e ca de multe ori am visat foarte multe lucruri care mai devreme sau mai tarziu s-au implinit.Defapt, ce zic de multe ori, mai de fiecare data:straight face