| buburuzi a întrebat:

Hello! am 12 ani,,, imi place de de un baiat. il iubesc...dar el de curand s-a pus cu o fata pentru care nu are sentimente..am aflat asta de la o prietena ca l-a intrebat pe mess. in curand v-a avea sentimente si pentru acea fata cu care este impreuna(((ce sa fac@((((eu am fost cu el dar ne-am desp ca ii palcea de o fata, alta.dar acum mai e nici cu aia si nici cu mine il iuebsc si is disperatacrying((((

Răspuns Câştigător
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Opreste totul pana nu este prea tarziu.Intra in viata lui mai mult, vezi ce ai place ce nu, consoleaza-l cand e suparat, dai sfaturi din tot ce sti si incearca sa-l faci sa uita de fata care spui tu ca este impreuna cu el.Succes in continuare. Funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te-a lasat pentru alta si daca vei fi din nou cu el s-ar putea sa te paraseasca din nou pentru alta asa ca gandeste-te bine ce vrei sa faci

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Cum te-a inselat pe tine, asa o va insela si pe aia, si tot asa. Zi mersi ca ai scapat de el. NU e baiat bun pentru tine.

| Aleqa a răspuns:

Esti prea mica de o relatie, totusi isi dau un sfat.
Nu e potrivit pentru tine. Lasa-l sa fie cu cine vrea si tu vezi-ti de scoala. Pe la 14 ani sa-ti arda de iubiti. Si ai grija ca multi vor doar sa-si bata joc.

Bafta.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Spune-i ce simti pentru el! Iate in miini! Sa nu iti fie frica sa ii spui! Pa! Sper ca te-am ajutat!

| nicosweet a răspuns:

Fata..esti prea micuta ca sa suferi! nu e capat de lume daca nu mai esti cu el..plus ca el nu te merita daca zici ca te-a lasat pentru alta, nu se fac chestiile astea..eu zic sa-l lasi..viata goes on deci uita-te la altul care te merita, nu acest baiat care nu-i pasa de tine..si nu cred ca il iubesti, la varsta asta sunt mai mult obsesii.o sa vezi mai tarziu ce inseamna sa iubesti cu adevarat si sa suferi..deci lasa-l, nu te merita, o sa vina si printul tau!