| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Am 15 ani mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni. Am facut cu prez.(durex). Acum am incercat sa imi bag un deget in vagin si am vazut un fel de "branza" tare (nu e "tartinabila") Am mai avut asa prima data cand mi-a venit mentruatia (la 14 ani) Mentionez ca dupa actul sexual mi-a venit mens. odata si acum astept sa imi vina iar mi-a intarziat deja 12 zile. Ce sa fie? Sa imi vina menstuatia? Am avut putin dureri de burta

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu dai lapte dai direct direct branza, ai evoluat

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa igienei locale, duce la formarea branzaoasa a secretiei.
Spala-te la pasarica macar dimineata si seara, cu apa calda si sapun.

| corbulalbrosu a răspuns:

Respectiva substanta cu aspect branzos cel mai probabil poate fi mucus cervical nefertil care este produs de organism in perioada zilelor de infertilitate absoluta, adica a celor 9-10 zile situate inainte de pornirea menstruatiei. de obicei semnele care anunta pornirea menstruatiei sunt asa numitele simptome premenstruale, dar care se pot manifesta in mod diferit in cazul fiecarei femei. Sanatate!

| Plato a răspuns:

Cred ca tatal tau ar fi foarte mandru de odrasla-i.

| Sergyoalex a răspuns (pentru Plato):

Omule. te uiti ce scrii? Am avut menstruatie prima luna si am facut inainte sa imi vina ciclul cu 6 zile inainte.

| RAY a răspuns (pentru Sergyoalex):

Dar macar branza e buna?

| Sergyoalex a răspuns (pentru RAY):

Nu am stiut cum sa zic mai pe inteleswinking

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Sergyoalex):

Şi ţi se pare că el a spus ceva legat de asta? Ideea ar fi ca la 15 ani nu se face sex. Pana la 18-20 de ani ca o să începi să ai ceva în cap, schimbi câţiva parteneri, ca relaţiile nu durează in adolescenta, si o sa ai la activ câteva bts.

| Plato a răspuns (pentru Sergyoalex):

Fetito, ma refeream la tatal tau, care ar fi foarte "mandru" de acțiunile fetitei lui. Dar din moment ce la 14 ani tu renunți la puritate, n-ar trebui sa cred ca vei intelege o metaforă, evident. Nu te dai tu in vant dupa scoala, ai tu altele dupa care sa te dai in vant.winking

| RAY a răspuns (pentru Sergyoalex):

Limba romana are un vocabular bogat, parerea mea, tu daca ai branza bravo tie, macar ai pe gratis, eu dau pe un cascaval 15 ron, as vrea si eu sa am pe gratis branza, dar nu sunt fata

| raMLesS a răspuns:

La 15 ani tu faci sex? Vai de capul tau.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai spala-te la pi z da.

| eugeniu2020 a răspuns:

Asta e, vezi daca viitoare ce mai curge din tine cand bagi degete!