| OddKidd a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare.Se apropie Valentine's Day si vreau sa stiu si eu ceva idei de cadouri(si pentru fata si pentru baiat). Cel mai dragut si romantic primeste funda:X

Ps. Specificati daca e pentru fata sau baiathappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza inramata cu voi doi! O sa-i aduca aminte de tine. si o va avea pentru. totdeaunalove struck

8 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu de exemplu prietenei mele cele mai bune i-am dat un un abonament la cursuri de hip hop ca sa ne distram impreuna.Incearca sa cumperi ceva ce stii ca isi doreste mult dar sa poti sa il daca nu cumparale ceva specific relatiei voastre de amicitie sau de prietenie.Success.funda?

| RoxAnana a răspuns:

Inimi in forma de inimioare
cani in forma de inimioare
medalione care se desfac pentru el si ea
lumanari parfumate
bilete la film
sedinte la spa
bratari
ceva personalizat

| Elena_8633 a răspuns:

Cel mai romantic cadou?
Dar ce ai 30 de ani?
Daca vr uh un cadou. mie mi-ar placea sa primesc flori ''trandafir, crini''Si milca '' ciolkolata'' (lapte)

| AlexandraHristov a răspuns:

Buna,

Iti recomand urmatoarele articole ce contin colectii foarte noi si faine cu idei si exemple practice de cadouri, atat pentru baieti, cat si pentru fete:

http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/
http://www.lenjerieintimaonline.net/cadouri-valentines-day/
http://www.bijuterii-online.net/bijuterii-cadouri-valentines-day/
http://www.lenjerieintimaonline.net/top-produse-valentine-s-day-2011/

Sunt sigura ca vei gasi in ele ceva care sa iti placa si sa te dea pe spate!

Sa ai un Valentine's Day cat mai romantic, unic si frumos!

| fetitzacufitze a răspuns:

Ciao! pentru. fata eu sunt fata si cel mai frumos cadou pentru mine e o bijuterie nu stiu daca si pentru tine dar in fie :* pentru baiat acelasi lucru doar ca cu specific barbatesk :* sper ca ti.am fost de ajutor big grin Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ursulet mare de plus si un sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatatongueai...clar un buchet de flori,un parfumsmug, o rochita frooosiesmug, o poza cu voi doi!