| Annoniimuss a întrebat:

Se apropie valentine's day si nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu. Ma gandeam sa pun o poza cu noi intr-o rama si sa ii mai iau ceva, dar nu stiu ce. Aveti idei de cadouri?

10 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, un sarut lung si pasionat cand ii dai rama. Si o declaratie frumoasa happy Eu asta mi-as dori de la partenera mea happy

| h3r a răspuns (pentru SkyPilot):

Avem aici un romantic incurabil, ce frumos...happy

| SkyPilot a răspuns (pentru h3r):

M-as considera mai degraba pragmatic. Obiecte de toate felurile am mai multe decat mi-as dori. Dar pe EA nu o pot avea cat mi-as dori de mult happy

| h3r a răspuns (pentru SkyPilot):

Dorul?

| SkyPilot a răspuns (pentru h3r):

Ma tem ca te-am pierdut happy Poti sa explici?

| h3r a răspuns (pentru SkyPilot):

Voiam să întreb mai „subtil", să nu par indiscretă. Din câte am mai văzut ai o relație, dar dacă nu o poți avea mai aproape, intervine dorul de ea...

| SkyPilot a răspuns (pentru h3r):

OK sa vorbim pe privat?

| h3r a răspuns:

Poza în ramă e de ajuns! Cadourile trebuie să le faci în așa fel încât să te caracterizeze și pe tine, să-ți lași amprenta pe ele happy

Aveți grijă de voi.

| Mayar a răspuns:

Deci in catalogul Avon sunt atatea idei de cadouri de nici nu sti ce sa alegi. Eu mereu am cautat acolo ajutor.

| Liberrr a răspuns:

Nu-i lua nimic? De cand s-a ajuns ca fata sa faca cadouri baiatului? Asteapta sa iti faca el si daca se supara ca nu i-ai facut nimic da-i liber.