| crissu2314 a întrebat:

Hello,dupa cum stiti se apripievalentine`s day puteti sa imi povestiti cea mai frumoasa amintire a voastra cu aceasta zi?
>funda:

Răspuns Câştigător
| IoanaBsk a răspuns:

Buna! Da, se aproprie cu pasi marunti si valentine's day. Prima mea aniversare de valentine's day a fost una minunata. Mereu o sa o tin minte. Eu am fost cu prietenul meu la plimbare in parc apoi la o cafenea, apoi am veni la mine si am gasit in sertarul de la noptiera un inel de argint happy intr-o cutiuta in forma de inimioara. Apoi eu i-am dat o rama photo digitala pe care am incarcat mai multe poze cu noi. Am petrecut seara impreuna si a fost o zi de neuitat :X. Tu ce ai facut de valentine's day? smug

| crissu2314 explică (pentru IoanaBsk):

Mie nu mi-a placut pana acum aceata zi laughing mi se parea cea mai mare prostie big grin

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Eu m-am despartit de o fata la care tineam, m-am dus sa beau si am batut 2 indivizi tuciurii.
Atat.