| alina_7796 a întrebat:

HEllo inca demult am avut un prieten din clasa de care imi placea mult! Ma gindisem sa ii zic prima ca imi place de el! Iam scris un sms prin care i-am zis tot ce cred despre asta! Dupa o saptamana mi-a propus sa fim impreuna! Una ma deranjeaza sa intilnit el cu mine din mila? sau chair i-am placut? dipa vreo 2 luni am hotarit sa raminem prieteni(asta sa intimplat vara trecuta)cind am venit la scoala nu am vb cu dinsul deloc aproape o luna! iar cam dupa vreo 2 luni o prietena mi-a zis ca ea a vb cu dinsul si el a spus ca poate sa intoarca totul inapoi si sa intalnim din nou numai daca afla ca m-am schimbat! dar eu nu vroiam pentru ca n-am de gind sa ma schimb pentru el!

1 răspuns:
| NeXt_6616 a răspuns:

NU cred ca s-a intalnit cu tine din mila ci mai mult din curiozitate, si cum se zice fetele dragute si bautura buna nu se refuza, tongue, cat despre faza ca tu sa te schimbi, acum nu stiu cum esti tu insa tot iavem defecte si calitati, daca tu crezi ca defectele tale nu trebuiesc schimbate sau ca nu sunt atat de gresite atunci nu ia dc sa te schimbi, nici sa fi incapatanata nu e bine, uneori propriul orgoliu ne impiedica sa vedem adevarul despre noi insine