| bilalala a întrebat:

Hello! sunt cu un baiat cam de o saptamana si am o nelamurire. Relatia noastra a inceput la o petrecere, unde ne-am sarutat. M-a sarutat si normal, dar si french, cam de doua ori. Ii place mult sa ma sarute, o face foarte des, dar nu ma mai saruta french si nu stiu de ce. Am incercat eu sa il sarut asa, dar nu am putut sa ma impun...ma gandesc ca nu vrea, sau nu stiu. dar atunci a fost super sarutul, fara nicio problema. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el probabil vrea sa puna capac relatiei.

| Arcusor a răspuns:

Pararea mea e ca la petrecerea aceea avea prea mult alcool in cap si poate a sarutat "french " pentru prima data sau atunci nu realiza ca ii miroase gura a borhot.Intreabal si tu de ce.Tu zii ca pentru tine a fost cel mai bun sarut vreodata caci pana la urma o relatie sebazeaza pe comunicare!