| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Aaam nevoie de ajutor. Stiti si voi ca fiecare vis inseamna ceva. Am avut un vis legat de verisoara mea si acela s-a implinit, deci am ajuns sa cred in vise. Deci, am avut un vis legat de fostul meu prieten. Acum suntem doar amici, frati mai exact. Si am visat ca eram intr'un fel de internat cu el. Intr-o camera era plin de apa si rechini, iar celelalte erau normale. Apoi, X, adica fostul iubit a inceput sa glumeasca cu mine, sa ma sarute si sa ma ia in brate. Apoi am vrut amandoi sa o facem. Ne-am dus intr-una din camere si ne-am aruncat in pat sarutandu-ne. Dar eu m-am oprit si am mers sa vad daca era totul bine pe hol sau ceva de genu. Cand m-am intors...m-am trezit deoarece mi-a trimis el un mesaj. Inca vorbim unul cu altul. Deci se poate ca visul sa devina realitate? adica s-ar putea sa ne impacam? In momentul de fata orice metoda, optiune... orice e bine venit. As face orice sa fim iar impreuna. Va rog, fara batjocura. Nu e vina mea ca visele mele au si cate ceva ciudat in ele.

2 răspunsuri:
| LoveMeForMe a răspuns:

Tu crezi prea mult in vise. Visele sunt vise!

| Trandafir_Bianca_1994 a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui si lui visul tau si discutati impreuna...ce s-ar putea intampla din nou.