| Anny1 a întrebat:

Hello` TPU` am si eu o intrebare daca ai o persoana in lista pe care nu prea o agreezi... poti sa stai pe invizibil la ea/el?big grin Iar, daca da explicati`mi cumtongue Ofer fundita si voturi`:*:*:*:*!

Răspuns Câştigător
| lipici a răspuns:

Click dreapta pe id-u acelei persoane apoi dai la stealth settings si apoi la appear permanently offline to ( si iti apare id-u persoanei respective ) funda?

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Click dreapta pe acel contact steath settings appear permanently offline.

| alexamealexa a răspuns:

Dai click in lista pe avatarul lui unde este o sageata. Apoi jos scrie You appear online to this contact. Dai click si setezi Appear permanently offline to... Sper ca te-am ajutat. Take care!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Asa cum au zis cei de mai jos...rolling on the floor rolling on the floor

| lulucel a răspuns:

Click dreapta pe "id-ul persoane" Stealth settings -> Appear Permanently Offline to "id-ul persoanei"