| rosehudson a întrebat:

Hello TPU...In seara asta prietena mea a vorbit cu baiatul de care imi place eu i-am spus sa ii marturiseasca ca imi place de el iar el a avut o reactie ca,, Glumesti?!",, Vorbesti serios?!",, E cumva vreo farsa?"si nu stiu ce sa fac. A fost greseala sau nu faptul ca a aflat? Si, ce reactie va avea maine pentru ca ma intalnesc cu el maine si nu vreau sa ma ignore...
P. S:Ma intalnesc cu el pentru ca facem cursuri de chitara impreuna

5 răspunsuri:
| vangheliss99 a răspuns:

Poate sa fie adevarul, sau doar o farsa, dar iti zic sa nu mai pui pe nimeni sa spuna ce simti pentru. cineva trebuie sa eu zici tu personal, altfel o sa te creada ciudata/ciudat. Dar eu sincer cred ca totul va fi bine.

| Toshima a răspuns:

Hey stai relax.Si el te place la nebunie. S-a socat cand a vazut ca vrei sa fi cu el, te'a intrebat daca este o farsa pentru ca si el viseaza sa fie cu tine..nu a stiut ce sa faca si totul a venit la el... wee iti zic din propria-mi experientawinking

| Senaris a răspuns:

Nu te va ignora. Eh, poate te place si el si de asta a avut reactia aia. Incearca sa iei tu legatura cu el, daca tu nu i-ai spus nimic comporta-te ca si nu nimic nu s-ar fi intamplat.happy

| rosehudson explică:

Si...am uitat sa mentionez dupa ce a vorbit cu el a la scurt a aparut la statusul lui semnul asta,,laughing" si pe urma a iesit...

| Emeinaaaa a răspuns:

A ramas socat ca te place si elwinking. Maii bine intra in vorba cu ellsmug