| Biia a întrebat:

Helloo TPU! Ce mai faceti? A interveni o noua problema! Bine, nu stiu cat de problema e. A inceput sa'mi placa de un baiat (Andrey) si, de curand, am aflat ca unei colege de clasa ii place si ei.Eu am vorbit cu el, am id'ul lui, ne intelgem binisor, dar ea nici nu-l cunoaste, decat din vedere. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| chucky_8545 a răspuns:

Explica-i prietenei tale ca nu are cum sa-i placa de cineva pe care nu cunoaste decat din poze s. awinking astea sunt clar numa aere si impresii ale generatiei din ziua de aziwinking. SI mie imi place de Ion Creanga[ma scuzati ca am folosit numele lui].
Iar in legatura cu Andrey, da-i cat mai multe semne ca-i placi.:p nu fii fraiera, nu pierde timpu aiurea

5 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Tine de el cu dintii pana nu ti`l sufla colega ta. :*

| nicusor19 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa stai de vorba cu prietenata ta si sa vezi ce a determinat-o sa spuna asta. Poate e doar o simpla atractie pentru el sau poate nu.Asta doar ea stie si ea poate sa iti dea un raspuns concret.
Dupa ce stai de vorba cu prietena ta in functie de ce ati hotarat, una va trebuii sa cedeza ca doar nu veti sta amandoua cu un baiathappy Iti doresc mult succes si sa ai parte de multa multa dragostehappy

| Biia explică:

Scuzati'ma pentru greselile gramaticale(am scris foarte repede).

| MeGhosta a răspuns:

1. Nu aveam nevoie de numele lui laughing
2. Las`o in pace pe colega`ta oh go on
3. Discuta despre asta cu baiatul nu o tine in secret ca il placi
4. Succeswinking
aa da... si 5. funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti pasa tie de colega ta?
fa ceea ce simti tu