| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Sal, am aflat de curand ca ma place un baiat si nu stiu ce sa fac, el nu ma cunoaste, eu nu-l cunosc, il vad doar jucand fotbal, clasa mea cu clasa lui si doar din cand in cand ni se mai intalnesc privirile pentru cateva secunde. Ce sa fac? FUNDA laughing!

Răspuns Câştigător
| marina11 a răspuns:

In situatia asta sunt si eu.doar ca eu il plac pe el.si cred si el pe mine...eu as zice sa il cunosti.si sa vezi daca va potriviti.asta o sa fac eu marti :*. bafta!

2 răspunsuri:
| callmebeautiful a răspuns:

Intai ar trebui sa va cunoasteti si apoi sa faci ceva! Cred ca-i place cum arati si doar atat...din moment ce nu va cunoasteti.

| flory_8014 a răspuns:

Pei Lex ce ai putea sa faci...simplu daca si tie iti place de el atunci cand va mai gasiti din cand in cand fa ceva ca sa iesi in evidenta sau intra cu el in discutie nu neaparat importanta ceva de gen:"cum a fost la footbal...cine a castigat.am auzit ca le ai cu footbalul" etc si vezi ce iese in caz de nu iti place at nu baga de seama succeswinking