| Corinutza17 a întrebat:

Hellow lume Funda... Am si eu nevoie de cateva sfaturi. Am o relatie de 1 an cu un baiat mai mare cu trei ani. El tot se da la alte fete si nu ma lasa sa ma uit in telul lui... Il iubesc enorm si nu vreau sa ne despartim. Puteti sa imi dati cateva statusuri cum sa vb cu el sa ajungem sa fim ca inainte. Rog seriozitate in raspunsuri si dau FUNDA celui care cred ca mie de ajutor. Vreau raspunsuri urgente

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Incearca sa il faci putin gelos.
Ai sa constati o schimbare de comportament la el

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul este la varsta la care trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri, el vrea DISTRACTIE nu relatie serioasa, iar in ceea ce priveste telefonul, este INTIMITATEA lui si tu NU AI NICI UN DREPT sa te atingi de telefonul lui! relatia e varza e momentul sa te retragi elegant din relatie si sa nu il mai incurci pe baiat

| Taduic a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu a zis ce varsta are. Poate are 56 de ani si iubitul ei 59 sau 9 si 12 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ti-ai pus vreodata intrebare din ce motive moare uneori pisica? Se pare ca de vina este curiozitatea. „Curiozitatea îi impinge pe unii să descopere America şi pe alţii să asculte la uşă." Aşa zice mister Google că ar fi zis Albert Einstein. Sau "Curiozitatea era sa omoare pisica. Imaginile in care o mica felina a fost la un pas de moarte, din cauza unui... peste". http://stirileprotv.ro/......ideo.html. :D

| neutrino a răspuns:

Ca inainte nu se mai poate, a trecut perioada aceea. Acum, il accepti asa sau nu, tu decizi.