| BaddGirrl a întrebat:

Help please! de cateva zile ochiul stang imi bate mereu adica nu mereu ci foarte des ce inseamna asta e ceva rau? Dau FUNDA:*

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Probabil tea prins curentul daca ai probleme grave du-te la un OFTALMOLOG sigur te va ajuta.Sanatate maxima sa ne auzim de bine!

| Tigrita a răspuns:

Am mai auzit superstia aceasta. Nu ti se va inampla nimic rau. Si mie imi bate si nu mi s-a intamplat nimic rau. Daca vrei sa vorbim despre superstii si alte lucruri ciudate baga idul meu chiron_me

| 220V a răspuns:

Mie mi-se intampla cand nu dorm destul si sunt stresat

| LineGuide a răspuns:

Pai in primul rand nu te gandi la o superstitie! Asta iese din calcul!
Aceste simptome apar de obicei din cauza sangelui.Ori este prea putin in organism, ori e prea mult. Observ ca esti fata asa ca putem vb despre o pierdere de sange.Plus ca ai spus ca in ultimele zile(Cred ca intelegi ce vreau sa-ti spun).
Cu placere si astept funda!

| DJOLBYX a răspuns:

Ai sa vezi pe cineva foarte repede