| Ralu2013bv a întrebat:

Hey! ajutati-ma si pe mine cu un sfat! acum cativa ani ieseam afara cu mai multi prieteni dintre care si un baiat mai mic decat mine cu aproape 2 ani. totul era o joaca atunci, eu aveam alte prioritatii, inca eram niste copii. acum el are 16 ani ( desi arata fbn), iar eu aproape 18. chestia este ca nu am mai vb destul timp, iar acum doar ne salutam(stam in acelasi cartier). problema este ca mie imi place de el si nu stiu ce as putea face in legatura cu asta. am aflat ca va fi si el prezent la revelionul la care o sa particip si eu. va rog frumos, spuneti-mi ce sa fac, cum sa-l abordez. ce sa-i zic? ce as putea sa fac? ati fost in situatia mea? va rog dati-mi un sfat! dau funda! va multumesc

Răspuns Câştigător
| Bonbonita a răspuns:

Baga-te in seama cu el, fii comunicativa zambeste si intreaba-l subtil daca el te place :3