| capsunica_8366 a întrebat:

Hey.am asa o problema:sunt o fata destul de draguta, desteapta stiu a tine o discutie cu cineva, a ma comporta cu baietii destul de bine, nu sunt fitoasa in general sunt o fata normala. dar am 17 ani si nu am un prieten(si toate incercarile baietilor de a fi cu mine au iesuat)nustidu de ce se intimpla asa dar cind apare vreun baiat. ceva nu merge intre noi.si cu toate ca nu am prieten stiu foarte multi baieti carora le place(le-a placut )de mine, dar problema mea este ca eu nu cred baietii niciodata! am multi prieteni si stiu ca majoritatea siar dori cel putin sa ma duca macar acasa o data... nici de un baiat din acei care ma plac ei pe mine, mie nu imi place! please dati-mi un sfat. ce sa vac ca sa gasesc un baiat potrivit, ce sa fac ca un baiat potrivit sa isi arunce privirea asupra mea? dati-mi voi un sfat! dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| roxy_5398 a răspuns:

Uite ce cred eu, majoritatea fetelor inteligente si destepte si frumoase, se gandesc doar la ele...nu prea le intereseazza baietii care, pentru un motiv sau altul, nu sunt la inaltime. din cate ai spus mai sus, cred ca esti una dintre ele. Sfatul meu, e sa o lasi mai moale cu cautarile, lasate purtata de val, j nu mai gandi daca e bun sau rau, dale o sansa happy ca doar na, baietii tot baieti raman...laughing

10 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie laughing Inca nu ne-am gasit baiatul potrivithappy Dar sigur ni-l vom gasi. Ma regasesc in descrierea ta.

| Rebecca a răspuns:

Nu exista un moment potrivit pentru a'ti gasi baiatul perfect pentru tine. O sa vina momentul in care o sa te indragostesti, nu trebuie sa te sperii ca nu a un prieten acum.

| Sexualitate a răspuns:

...Spui ca toate incercarile tale anterioare "au esuat". Ai putea incepe incercand sa afli de ce au esuat incercarile respective. Altfel, e bine ca, la inceput, mai ales, sa manifesti o anumita rezerva... Dar nici sa faci generalizari de tipul "eu nu cred baietii niciodata". Iar daca motivul e ca "majoritatea ar dori sa te duca acasa macar o data", e fb ca n-ai mers!

| capsunica_8366 explică:

Simonik89.as avea eu un sfat pentru tine:mai bine te-ai invata tu a citi!

| capsunica_8366 explică:

Piticut.eu am spus ca sun to fata inteligenta, nu o tocilara!(cred ca este mare diferenta)si nu le permit baietilor sa se apropie pre mult de mine, din motivul care la-i spus chiar si tu!

| capsunica_8366 explică:

Ursulet:"ce conteaza de unde sunt?"

| sim0nik89 a răspuns:

Jumate din ce ai tastat mai sus nu am inteles.Invata sa scrii mai intai si apoi gandeste-te la baieti happy

| Mirelutzapink a răspuns:

Capsunica sincera sa fiu nu e o mare problema sa nu ai prieten stai calma ca o sa gasesti baiatul perfect

| ursulet_5733 a răspuns:

De unde esti?

| piticut a răspuns:

Pai majoritatea baietilor... de la o fata de varsta ta u vor decat un singur lucru sa se strecoare intre piciorusele tale...iar daca tu esti o fire mai asa. normal ca nici un baiat nu sta cu tine prea mult! sfat dale sperantewinking iar despre gasirea baiatului potrivit :aici depinde in ce anturaje te invarti normal daca u ai vrea unu mai shoki nu o sal gasesti in anturajul tau de soareci de biblioteca sau invers dupa cazwinking spor la cautat