| chucks a întrebat:

Hey. am cunoscut un baiat. care la inceput imi era simpatic. si nu am vorbit doar odata cu el. dupaccea i.am spus unei prietene comune ca e dragut. si ea i. a spus. si intr. o seara ne.am sarutat. fara nici un motiv. a venit si m. a pupat. iar dupaccea au mai urmat niste mici saruturi. dar nu am mai vorbit cu el. toate prietenele il intrebau : tsi la ea? si spunea da mie foarte draga. alta: si iti place? imi place dar nu putem fii impreuna. din cauza varstei. si de cate ori ne vedeam se comporta frumos. nu stiu ce sa fac, sa cred. i place sau nu? ce ar trebui sa fac sa. l atrag mai mult? va rog ajutatsima. fundita!sad:*

4 răspunsuri:
| chucks explică:

9 ani.

| MaRrYana a răspuns:

Daca ii esti draga inseamna ca te place incearca sa fii naturala asa cum esti tu si vorbeste cu el si poate diferenta de varsta nu o sa mai fie o piedica, care este diferenta de varsta?

| MaRrYana a răspuns:

Si intre mine si prietenul meu este o diferenta de 7 ani de obicei nu prea conteaza varsta ci doar ce simtiti, asta depinde de tine si de el.

| BacilaEly a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic decat ca conteaza un pic si varsta dar daca tu chir il placi si crezi ca e pentru tine atunci inceara sa il convingi si pe el de acest lucru!