| nicoleta4765 a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru baieti. Atunci când va sărutati cu o fata de ce ii puneti mana pe sani sau pe fund?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i puna mina in cap sa o traga de păr?

| Sofer a răspuns:

Ca îmi place.

| Crackman a răspuns:

Sa se creeze tensiune sexuala?
Oo sa punem mana ca adă este genetic programat?
Oo ce zici dacă punem mana ca ne place?
Dar stai adevărul este ca vrem cât mai repede în păsărici și asa se face.
Dacă omul nu pune mana îl consideri după cel mai bun prieten al tău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Pai sarutul in sine este excitant si cu tenta sexuala, lucrul asta duce spre sex si atunci mi se pare firesc sa iti vina sa atingi sanii si fundul.

| Saiko10 a răspuns:

Pentru ca suntem atrasi de zonele alea.

| luffypk a răspuns:

Depinde, nu toti fac asta, eu consider gestul asta de prost gust, mai ales daca e vorba de un sarut in public (prin parc, intr-un local etc). Mi se pare ciudat sa fac asta in public si sa se holbeze la mine tanti Georgeta sau mai stiu eu cine. Tu poate consideri gestul asta ciudat (si nu e nicio problema, e okay), dar in societatea noastra, daca tipul nu actioneaza si prefera sa fie mai rezervat cand vine vorba de gesturi de acest gen sau chiar in general sa fie mai rezervat, ajunge catalogat drept un pampalau, iar unele tipe vor tipi care sa le domine, cred ca tine de instinctele primare, pana la o anumita limita nu e ceva atat de iesit din comun, dar unii exagereaza cu gesturile astea si ar trebui sa se mai opreasca.