| Kairra02sweet a întrebat:

:X
Intrebare pentru fete: Cand va sarutati cu un tip si va pune mana pe fund ce simtit? Il lasati sa faca asa ceva?

Intrebare pentru baieti: Cand va sarutati cu o fata, unde va tineti mainile? Ce simtiti cand ii puneti mana pe fund? Unde ar trebui sa va puna ea mana in timpul sarutului ca sa fie mai "excitant"?
FUNDITAA!

Răspuns Câştigător
| Alex_Allexino_1992 a răspuns:

Cel mai frumos mi se pare cand ne sarutam din picioare, cand o cuprin de talie, iar ea isi lipeste sanii de pieptul meu, apoi cobor cu mainile de la talie laa... stiti voi happy si senzatia? Excitare, placere, mrrr

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca barbat o tii de talie sau fund si o tragi spre tine lipind-o cu putere de trupul tau in speranta ca astfel o vei excita.In situatii mai intime iti poti strecura mana /palmele sub sutien sau in chilotei in timp ce o saruti.In acest timp este placut daca ea iti cuprinde capul sau gatul in palmele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"unde va tineti mainile? " in buzunare la ea, da da.

| Sergiu1996 a răspuns:

Eu nu inteleg despre ce naiba excitatii vorbesti tu, dar e suficient sa o tii de talie, pace!

| Masochistul12 a răspuns:

Pe fund laughing o excita tare laughing sa vezi cum urca pe tine dupa laughingsi la "pasarica", bagati mana acolo laughing asta e secretul laughing

| xxxMonneyMoneyxxx a răspuns:

Da,il las sa imi puna mana, simt placere si ma excit.

| AnnieWTF a răspuns:

Da, il lasam sa faca asa ceva, simtim placere :o