| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o problema. Imi place de un baiat, si de cateva zile se cam uita dupa mine.
Cum sa fac sa vad ce simte? Imi e prea rusine sa il intreb daca ma place.
Ma gandesc ca daca pun pe altcineva sa il intreba, nu o sa zica adevarul... Ce sa fac? Funda!:*

1 răspuns:
| GeoDeni a răspuns:

Nu pune pe nimeni sa il intrebe.Nu este ok asa.Incearca tu sa te apropii de el, sa deveniti prima data prieteni, si astfel vei afla daca simte ceva pentru tine.Sau flirteaza cu el,ori cere-i ajutorul pentru ceva,cu ar fi muzica, filme, sau teme.