| iloveteenwolf a întrebat:

De cateva saptamani am vorbit cu in baiat,cu care ma cunosteam dar nu vorbeam cu el in privat, insa intr-o seara mi-a scris si in fiecare zi de atunci vorbeam 24/7.Ne intelegeam foarte bine, era foarte educat cu mine si problema este ca lui "cica" a inceput sa ii placa de mine, I-a zis asta prietenei mele cea mai buna(se cunosc De mult timp ei doi) chiar si prietenului al lui cel mai bun.Intr-o seara a decis sa imi zica si mie iar eu I-am zis ca nu simt chiar asa pentru el desi il simpatizez si nu as vrea sa stricam prietenia aceasta, dar totusi am acceptat deoarece credeam ca imi va aduce bucurie. Urmatoarea zi imi zice ca nu ma mai place si ca a facut o mare prostie si ca era putin ametit in seara de dinainte.Am vorbit cateva zile dupa,insa tot mai sec iar acum deloc, iar eu nu mai suport pur si simplu sunt distrusa si azi am plans toata ziua.Ce simte pentru mine? Ce se intampla? imi zice adevarul? M-a placut macar
P.S.prietenei mele si prietenului lui I-a zis ca ma place cu cateva zile inainte sa imi zica mie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a spus că te place, tu l-ai respins într-un fel. Ca să nu fie într-o 'lumină nefavorabilă' a dat-o la întors. Nu și-a asumat respingerea și te-a făcut pe tine să percepi situația ca pe o glumă. Acum este indiferent, îți stârnește interesul, este o provocare. Nu deveni depedentă de o iluzie. Nu te lăsa afectată de oameni trecatori. Tu-l placi pe el ca persoană sau pentru ce-ți oferă (un caracter corespunzător nevoilor și cerințelor tale)? Îți traiești viața așa cum vrei tu.

| iloveteenwolf explică (pentru anonim_4396):

Il plac ca persoana, felul in care este, comportamentul lui, gandirea, personalitea...

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

De ce esti distrusă? Ti-a făcut exact ce meritai. Aşa cum te simţi umilită, aşa s-a simţit si el.

| teo530 a răspuns:

Eu cred ca a facut misto de tine

| teo530 a răspuns:

E nu cred ca merita nmq, pur si simplu nu ii placea de el dar a vrut sa ii acorde o sansa iar el isi bate joc in halul asta de ea eu as rupe orice legatura cu el as schimba si cartela ca sa mai aiba numarul meu iar prietenii mei daca ar mai tine legatura cu el m-as supara f tare pe ei