| anonim_4396 a întrebat:

Hey! azi m-am decis ca ar trebui sa-l uit pe baiatul pe care l-am iubit si pe care inca il iubesc putin deoarece el place pe altcineva dar ma place si pe mine...ar trebui sa fiu fericita... dar nu sunt, plang in continuu si ma gadesc doar la el. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-l uiti!
El pierde,tu castigi,asa trebuie sa vezi lucrurile.
Daca nu te-a putut aprecia si iubi,el a pierdut.
Lumea e plina de baieti si nu sunt toti orbi! Fii putin atenta in jurul tau,cine stie ce timiduts si-ar da jumate de viata pentru un zambet de-al tau si tu n-ai inteles inca nimic!
Traieste-ti viata zambind,chiar daca ai pierdut,maine vei intelege ca, de fapt, ai castigat!
Capul sus!

1 răspuns:
| Siimooona a răspuns:

Nu exista place pe altcineva dar ma place si pe mine. Pe una o place mai mult. Felicitari. Sper sa te poti tinehappy