| EuSiPunct a întrebat:

crying((( Buna TPU ajutati-ma pls.crying(( baiatul ala a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine ca cica mie imi este mila de el si ca nu-mi place de el dar i-am spus ca il iubesc si din astea dar nu ma crede. ce sa faqqqq?broken heartcryingcryingcryingcrying el a zis ca m-a iubit mult dar nu ma crede ca eu il iubesc si nu stiu ce sa mai faq numai la el ma gandesc in fiecare seara plang din cauza asta crying Il IUbEsc crying Helpppcryingpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi ca il iubesti...fi alaturi de el si arate-i ca te pasa.Sau a putut zice ca iti e mila de el si ca nu il placi doar ca sa scape de tine si sa nu te raneasca.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai trimitei mesaj ca te tot gandesti la el. Fa-i suprize, adica fa in asa fel incat sa te intalnesti cu el. Trimite-i prin posta sau ceva o chestie, de ex un ursuletz de plus cu I love you - adica ca il iubesti. Micii artificii din astea, care sa ii dea de inteles ca il iubesti.

| Mayar a răspuns:

Trimite-i mesaj ca el va ramane in inima ta mereu pentru ca :... (si scrii ce pretuiesc u la el, ce tea invatat, dc il iubesti si dinalea)

| EuTeIubesc a răspuns:

Arata.i intrebarea asta si daca vr si rasunsurile!winkingaltceva nu stiu ce sa.ti mai zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intalnesti vreodata cu el prin oras... spune-i ca vrei sa-i spui ceva si saruta-l atunci isi va da seama ca tu chiar il iubestiwinking sper ca te-am ajutat!winking:* Funda?puppy dog eyes:*

| EuSiPunct explică:

Pls ajutati-ma dau fundita!puppy dog eyes