| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, atunci cand faceti dus cu iubita voastra si vedeti ca consuma apa aiurea ii atrageti atentia?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Glumesti? Eu nici macar nu o las sa faca dus, ca sa fac economie la apa! In plus, eu sunt ca Napoleon, care ii scria Josephinei sa-l astepte asa cum ii place lui...ii placea sa manance pasarica nespalata.winking

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca si pentru atata lucru mi-ar atrage atentia, apai nu m-ar mai avea de prietena, fiindca urasc zarcitii si prostii, care vor beneficii sexuale, dar nu se pot abtine nicii macar sa iroseasca 1 galeata de apa.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles.
O dai imediat afară din duș și o pui să se spele în nisip ca păsărelele... laughing

| SG1995 a răspuns:

Nu am iubită, dar neah, that's her moment. Eu fac la fel când fac duș las apa să curgă, am zile când stau și o oră în duș, e locul perfect de a fi doar eu cu mine însămi, astfel că nu spăl doar fizic, dar și mental.

| Goete a răspuns:

E mereu ii spun sa bea bere

| Ciprian09 a răspuns:

Pai facem amândoi duș nu? Ii pun apometru data viitoare laughing

| Silviu0792 a răspuns:

Eu i-as fi dat de la spate ce ii place in jeturi de apa, pacat ca e ceva de sf pentru mine

| intrebcenustiu a răspuns:

Bineinteles. mai rau e atunci cand foloseste prea mult gel de dus