| cataleya a întrebat:

Asta este o intrebare pentru baieti: ce parera aveti cand vedeti pe strada o fata frumoase si bine imbracata? Cum incercati sa ii atrageti atentia?

Răspuns Câştigător
| sosoSoryn a răspuns:

Pai in primul rand te interesezi de numele persoanei respective apoi incepi sa o privesti in oki si ea isi va da seama ce fel de persoana esti, incerci sa te imprietenesti cu ea si daca vrei mai mult ii dai intalnire la tine acasa la un film sau la un suc etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii decenti doar arunca o privire si atat.Cocalarii incep cu "hey pisi, da-mi si mie nr. tau de telefon...mi-l dai, ma?" si eventual daca nu le raspunzi, mai "arunca" niste expresii obscene si pleaca cu coada intre picioare.

| mentalistul a răspuns:

Eu sunt unul dintre baieti decenti arunc o privire mai lunga recunosc dar dupa merg mai departe si daca este buna rau rau rau laughing ma gandesc la alt cv ca alt fel nu se stie ce se va intampla