| oElisabeth a întrebat:

Hey` Baieti! Blonda/Bruneta?

Adica v-ar atrage mai mult o blonda?

Raspunsuri sincere happy [Puteti sa va dati si voi cu parerea, fetelorhee hee]

Răspuns Câştigător
| StropiDeDor a răspuns:

Uite cum vad eu ca sta treaba.fiecare baiat are gusturile lui, dar eu iti spun ce am observat pe pielea mea.parul blond atrage privirile, si nu doar ale baietilor, ci ale oricui. eu naturala sunt satena cu ochii verzi, si de vreun an, cam de cand aveam 17 ani, m-am vopsit un blond auriu.asta se potriveste cu pielea si ochii mei.sincer iti spun ca nu am facut-o pentru a atrage atentia, dar char asta se intampla.la inceput nu prea intelegeam de ce deodata din ce in ce mai multi baieti intorc capul.sunt si avantaje, si dezavantaje, dar daca te prinde bine blondul, nu te mai gandii la ce spun invidioasele, ca blonda=proasta.nu in par sta IQ-ul!

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dan a răspuns:

Depinde de gusturi, de culoarea ochilor, a parului. Noroc!

| gingasull a răspuns:

Mie imi plac blondele naturale cu ochi albastriihee hee

| Gabitsza a răspuns:

Mie una imi plac foarte mult brunetele.ca fata mi se par mai atragatoare, mai sexy...si la baieti la fel...deci in general prefer brunetii
[in plus despre blonde se spune ca sunt proate laughing ...chiar daca nu e adevarat la toate :d ]

| Dobitoc a răspuns:

Depinde cum ii sta blonda unei fete si cum ii sta bruneta alteia. Dar totusi prefer bruneta.

| MeGhosta a răspuns:

Brunetele sunt superbe mai ales daca au ochii negrii sau verzi.blondele sunt si ele daca au ochii albastrii sau verzibatting eyelashesdar daca un baiat te place numai pentru culoarea parului ar trebui sai dai papuciioh go on

| GymClass a răspuns:

Roscata :O:X

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Pe mine ma atrag brunetele

| pisw_1405 a răspuns:

Hei dupa parerea mea blondele sunt cele mai frumoae si e si mai bine daca are ochii albastrii sau verzi.

| ionutz93 a răspuns:

Bruneta!

| mydreams a răspuns:

Pai ori brunetele desi nu prea dar cel mai mult prefer roscatele, stiu ca nu ai zis si de roscate dar am raspuns sincerbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mi'e indiferent, nu culoarea conteaza ci cat de bine iti sta cu ea.
Vrei sa te vopsesti si nu stii daca e bine sau nu? Ia'ti o vopsea care trece la cateva spalari (in jur de 8-10 spalari) si vezi daca iti sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu, te atrage persoana cu care simti ca vibrezi. ca baiat mi s-a intamplat sa vad de atatea oro o fata frumoasa si sa zic Uite cat e de frumoasa! si doar atat, adica daca spui ca o persoana de sex opus e frumoasa, nu inseamna ca si sufletul tau vrea sa fie cu ea. Cand simti ceva anume pentru persoana de sex opus, se schimba datele problemei, se numeste ca vibrezi, ca rezonezi cu ea, te simti atras de ea si faci tot ce-ti sta in putinta pentru a o cunoaste. deci poate sa fie si blod si blonda si bruneta si brunet, etc, atata timp cat il/o placi. sunt gusturi si gusturi. diferite toate.

| Tequilaaaaa a răspuns:

Este o intrebare cam stupida, adica ce conteaza culoarea parului? persoana in sine trebuie sa te atraga.

| kmilutz a răspuns:

Bruneta 100%

| ess a răspuns:

Parul natural e cel mai frumos...

| andrei2000_2346 a răspuns:

Blonde cu ochi albastri sau brunete cu ochii negri:X