| Alice001 a întrebat:

Baieti, ce va atrage mai mult la o fata? caut raspunsuri sincere. sper sa raspundeti cat mai multi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizic - fundul
in ceea ce priveste comportamentul / personalitatea - lipsa mofturilor si fitelor

| JeffRider93 a răspuns:

Pe mine ma atrage cum arata (adica, daca o tipa care e...urata....se da la mine, nu cred ca m-as cupla cu ea), dar conteaza si sufletul.Adica,daca te cuplezi cu o tipa doar pentru fizic, ea poate nu te iubeste cu adevarat si invers. happy