| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati proceda daca intr-o zi vine la voi acasa amanta sa va spuna ca este insarcinata si ca vrea sa pastreze copilul si sa isi ceara drepturiile. Cum explicati sotiei?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Amanta care rămâne însărcinată în mileniul 3, nu este amantă. Este diavoliță! Este cea mai de jos speță umană de sex feminin!
A crede ca femeie că poți obliga un bărbat să te ia de nevastă dacă îi faci un copil, iertare, nu are nici creier de găină. Și o găină este mai inteligentă.
Așa auzim de cazuri de nou născuți la tomberon, abandonați prin maternitate, omorâți.
Astfel de exemplare feminine ar trebui internate la psihiatrie.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesc cu un medic care face testele de paternitate sa minta spunand ca nu imi apartine mie, o spaga si amanta ramane cu amintirea, eu castig si nevasta naiba stie ce fac cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Dar crezi ca mai este nevoie de vreo explicatie, dupa aparitia amantei? Eu nu cred!
Daca are bun simt, isi face singur bagajele si pleaca cu coada intre picioare, asta daca nu vrea sa ia o cratita in cap, sau sa se bata parte in parte, cu nevasta sa.
In cazul in care sunt oameni inteligenti, el nu spune nimic, doar isi ia valiza si se muta la hotel (sau la amnata), iar sotia demareaza actele de divort.

| Violleta2022 a răspuns:

@ mgtow
Doar in imaginatia ta se poate intampla asta, nu in realitate, fiindca nici un medic de pe pamant nu-i nebun sa i se suspende licenta de medic pe viata, doar ca sa minta intr-un caz amarat de paternitate.

| Iunicu a răspuns (pentru Violleta2022):

Din păcate cunosc un caz.
O prietenă bună, rămâne însărcinată și naște la 8 luni după despărțirea de iubitul de atunci. Și-a dorit copilul.
Câțiva ani mai târziu a cerut în instanță pensie pentru copil de la tată
La testul ADN nu s-a confirmat paternitatea.
Nu au existat în acea perioadă relații sexuale cu alți bărbați.

| Sofer a răspuns:

Ce sa ii mai explice. Își face bagajele și zboară direct la amanta.

| rapandula a răspuns:

Pai, m-as converti religia la musulman. Dupa as veni la sotie sa-i spun ca sunt musulman cu o iubire foarte mare fata de Allah. I-as spune sa se converteasca si ea, i-as prezenta anumite idei care ar face-o sa accepte, plus de dragul iubirii. Si dupa toate astea i-as prezenta-o pe a doua iubita care va deveni sotie. As avea o scuza atunci. Le-as face cadouri amandoua, ceva... habar n-am, care sa le fac sa se simta bine.
Acum na, fictiv vorbind. N-am sa ajung in ipostaza aia, dar daca m-as trezi dintr-o data in corpul altuia in situația asta probabil ca as încerca schema asta.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Baga-i o fenta ca in Mortal Kombat si ii faci avort moca apoi o impachetezi si o trimiti in Bangladesh. Simplu