| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum gestionati situația asta scăpată de sub control? Sunteți mic de înălțime și ieșiți la o întâlnire cu o fata. Fata v-a văzut în poze doar de la brau în sus fără sa realizeze cât de mic sunteți pentru ca sunteți șmecheri și ati pus poze doar cu jumatatate din corpul vostru. Ajunși la locul întâlnirii observați dezamăgirea pe fata fetei când va vede cât de mic sunteți. Oricât se strofoca fata sa nu isi arate dezamăgirea, aceasta rămâne pe fata ei toată seara. La plecare voi ii propuneți o a doua întâlnire iar ea va refuza și sa spune sincer "nu vreau sa ne mai întâlnim pentru ca ești prea mic de înălțime". Cum reacționați?

Răspuns Câştigător
| marianidolulfemeilor a răspuns:

Ii areti cariciul tau monstru si te vrea

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu îți povestesc ceva că mă plictisesc, când eram adolescent m-am văzut cu una dar era urâtă, am făcut cunoștință și dz cu mila, contează aspectul fizic indiferent de cum arată, e de rahat dar asta e adevărul, nu ai erecție, am mai incercat cu una de 35 la fel nu era atracție fizică, deci sufletul nu îți dă erecție, tu ce fete preferi?

| johnnny123 a răspuns:

Mai era unul pe aici care scria în toate întrebările "vă rog frumos, din tot sufletul meu, dacă am ales corect și perfect categoria"

La fel de iritant ești și tu cu "cum gestionati situația asta scăpată de sub control."

Chiar nu ești capabil să compui o întrebare fără a folosi formula asta forțată și inutilă? Întrebările tale sunt oricum suficient de forțate și inutile...

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru johnnny123):

Răspunsul este nu. happy

| RAY a răspuns (pentru johnnny123):

El doar glumește

| johnnny123 a răspuns (pentru RAY):

Chiar și cea mai bună glumă devine iritantă dacă este repetată la nesfârșit. Iar expresia asta este foarte departe de a fi cea mai bună glumă.

| RAY a răspuns (pentru johnnny123):

Poate trebuie violat de o blonda și o bruneta sa devina mai creativ

| blackann a răspuns (pentru johnnny123):

Lasa l in pace, bro

| Emma30555 a răspuns:

Mai bine ești sincer de început decât sa pierzi timp inutil la întâlniri, apoi sa te simți prost de reacția fetei sau de refuzul ei

| LordCristobal a răspuns:

Nu o sa reactionez urat, ii multumesc pentru sinceritate si o sa ii propun sa avem o aventura de o noapte sau o prietenie cu beneficii.
Pe de alta parte i-as spune ca trebuie sa accepte si baietii mai mici ca si ei sunt aprigi in pat.
Si in rest nu as fi suparat pe ea, as trece sa vanez alta gagica.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

N-aș fi ajuns in această situație penibilă. Dar dacă tu vei fi pus in situația asta. Fruntea sus și coada-ntre picioare

| Robert2526 a răspuns:

I-as zice asa " stii, cand noi baietii ne nastem, alegem cati cm din inaltimea noastra ii folosim pentru penis...cred ca am exagerat putin cu penisul, asta e"

| gigel50 a răspuns:

îți cauți una mai mică sau de aceeași înălțime ca și tine