| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reacționați atunci când iubitele voastre va reproșează ca nu le faceți cadouri scumpe cum fac iubiții prietenelor lor? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

I-aș da papucii pe loc

4 răspunsuri:
| FindMyName a răspuns:

Contează gestul sau cât de scump este? Eu spun că gestul, orice gest cât de mic este, e mai valoros decât un cadou scump

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru FindMyName):

Un cadou mai scump înseamnă ca tu valorezi mult pentru persoana aia, pe când un cadou ieftin înseamnă ca o consideri pe iubita ta ieftină

| blackann a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asa e, bro

| Anonim19372515 a răspuns:

Buna,ca fata iti spun ca iubita ta este materialista si cauta cadouri scumpe, iubitii prietenelor ei probabil sunt din aia care in primii 2 ani maxim le fac cadouri apoi le lasa pentru ca s au plictisit de ele.Cauta alta fata care nu e manipulata de prietenele ei sau de alti factori. Daca vrea sa fie recompensata cu cadouri scumpe sa se duca la iubitii alora.