| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când mergeți la servici, intrați pe poarta, urcați scariile într-un picior, apoi mergeți către biroul vostru, va faceti treaba, vine ora mesei, fugiți repede către cantina, găsiți un loc liber și fugiți repede spre el, va așezati pe scaun și desfaceți pachetul cu mâncare pregătit de iubita voastră. În momentul în care l-ați deschis observați ca ea v-a pus pe langa mâncare vibratorul el. Cum gestionați situația?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cum s-o gestionez fratioare, il miros un pic ca sa-mi fac pofta de mancare.

| Simpatic a răspuns:

Astept sa ajung acasa si o sa o pun sa-l foloseasca asa trecut prin mancarea din pachetul meu, totodata o rog sa-mi dea explicatii de genul ce cauta vibratorul ei in salata mea cu tonwinking

| Felissa13Eden a răspuns:

O suni sa ii spui ca e numai bun pentru amanta laughing