| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati dupa ce va insurati si sotia va marturiseste ca habar nu are sa faca o ciorba?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Lasa ca stie sa faca OnlyFans si compenseaza... Am cont pe Glovo si iau mancare gratis ca sunt ruda cu bucatarul.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O pun sa faca dupa reteta online

| darrio2007 a răspuns:

Ia-te de mana cu ăla cu stema Romaniei. Si ăla pune intrebari ciudate. Parca sunteti frati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O carte de bucate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca oricum eu gatesc.

| Lukasssz a răspuns:

In primul rand nu ma insor laughing si nu intru intr-o relatie daca fata nu stie sa faca ciorba

| Crackman a răspuns:

O pun sa se uite la un show de gatit

| mastadont a răspuns:

Nu-i bai că și așa nu-mi plac mie ciorbele.
Dar dacă ajungi să te însori și nu știi nici măcar atâta lucru despre ea atunci ai o problemă frate...

| Eireann a răspuns:

Asta da problema... Dar tu ce problema ai de nu poti sa gatesti?

| FreddieM a răspuns:

Divorțez pe loc.
Cheers

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

N-am treaba, exista food panda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O leg de calorifer 48 de ore și ii dau cu porția food

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ar putea să îmi devina așa ceva cineva care nu știe să facă așa ceva

| LostForForever a răspuns:

Oricine știe sa facă ciorbă -_-

| AdeLeu a răspuns:

N-ai maini?

| Adolf8 a răspuns:

Atunci nu văd rostul căsniciei.

| DeeDee817 a răspuns:

Dar tie îți cad mâinile sa faci? Mulți va însurați sa aveți menajera ca pana acum o făcut mama și de acum sa facă proasta de nevastă-mea. Mai faceți și voi nu așteptați tot după femei

| CristianPetre2002 a răspuns:

O pun sa se uite la vtm jamila

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Treci si invata

| Animator19 a răspuns:

Știi vorba aia? Degeaba ai fund și sâni dacă nu știi face o ciorba. Dacă își da silința sa învețe și vrea sa învețe gastronomia atunci mai sunt șanse. Într-o familie, treburile casnice trebuie sa se împartă. Poate face mâncare atât el cât și ea

| DumiAlexandru a răspuns:

O invat eu

| Eusuntcinneva a răspuns:

Nu e prea târziu sa învețe încăwinking

| DumitrescuCordinal a răspuns:

O dau la caini