| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti insurati, daca iesiti in oras cu gasca iar o fata din gasca vine cu prietena ei superba frumoasa si sexy, va macina regretul ca v-ati insurat? Sotia fiind sub medie la frumusete

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand esti insurat nu prea mai iesi cu gasca.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Se vede ca habar n-ai ce este aia casnicia. Ai cam lipsit de pe aici.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca a exista vreodata pe planeta asta om care sa nu fi regretat macar o secunda ca s-a insurat.

| Crackman a răspuns:

Nup, poate este frumoasa dar deja cu inelul pus nu mai are rost