| madalina_4528 a întrebat:

Hey happy baietii va deranjeaza (va place)ca iubita voastra sa aiba aparat dentar*? e urat la o fata?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Trebuie sa recunoastem ca nu este estetic. Dar cine poarta, denota respect fata de propriai persoana. Pe mine personal nu mar deranja. Dimpotriva as avea respect fata de o asa persoana. Inseamna ca se respecta. Pa! Era sa uit. Nu o sa poarte o viata. Pa!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Miss Mary are aparat dentar si totusi e draguta;))

http://www.youtube.com/watch?v=oqdsBffG778

| micutsa19 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar totusi ce conteaza daca are aparat dentar? xcum acesta il va purta doar pentru o perioada de tp si daca un baiat stie sa aprecieze o fata va trece si peste asta...

| madalina_4528 explică:

Multumesc pentru raspunsuri :*