| Katherineeeeeeee a întrebat:

Heii happy
am o intrebare pentru cei care poarta aparat dentar :
cand va sarutati cu iubitul/iubita voastra va deranjeaza cu ceva aparatul dentar?
funda

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Stai linistita vane...conteaza ca va iubiti nu conteaza ce porti

| olivikkka a răspuns (pentru MrAlex):

Foarte corect spus, daca te iubeste nici nu ii va observa aparatul fii linistita

22 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Cunosc 3 cupluri in care unul dintre parteneri poarta aparat dentar. Niciunul nu parea sa aiba probleme la sarutatwinking

| danezu87 a răspuns:

Hei...poti sta linistita nu deranjeaza in niciun mod..eu port aparat dentar fix si am o iubita de ceva timp..ne sarutam in toate felurile si modurile si nu mi-a spus nici macar o data ca a deranjat-o aparatul meu sau ceva de genu.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Ciudat, pentru ca eu desi am 13 ani jumate si am si aparat dentar totusi mi-am gasit prieten. Si prietenul meu are 17ani. Poi putin deranjeaza adica, daca te lingi prea des ti se imprima pe buza... si ai sanse sa iti curga sange, sau fiind rana deschisa poti sa faci bubite [dar iti trec, a 2a zi nici nu le mai ai]

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Yak! Nu as saruta o fata care poarta asa ceva. Ori ne simtim bine ori ce facem? Poate ca eu vreau sa ne sarutam cu limba tongue YAK! Dau cu limba de aparat :-& care e rece... oribil. Daca-ti pui aparat, ia-ti gandul de la iubit. Poti gasi doar unul care nu a avut in viata lui o prietena si nu stie ce e un sarut. Funda?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Doamne ce rasist esti may happy Poi tu cand te lingi cu o fata ea iti baga dintii in gura rolling on the floor)? Va lingeti cu limba laughing) Si in plus aparatul nu e rece, fiind buza pe el, prin buza fiind sange... Mdeci rasist laughing

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

laughing Esti amuzanta, hai pe mess sa mai dezbatem subiectul. big grin Hm... " va lingeti cu limba " ce ciudat suna! laughing Hai pe mess.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Aa dar nu stiam ca te am in lista laughing

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ti-am dat PM cu id-ul meu :* + Friend request day dreaming

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Stai ca acum intru p mess kiss

| Cricutz a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Esti cel mai retardat om pe care l-am vazut pe aici

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru Cricutz):

Hahahahahaha, eu mi-am exprimat opinia, e vina mea ca tu O IEI cum vrei tu? Go to WC and, Pofta buna!

| Cricutz a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Tu o iei =) Adica ai vrea sa o iei ca nu prea ai sanse

| Cricutz a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Si apropo ...Normal ca pe tine te deranjeaza o fata cu aparat dentar, daca in loc sa o saruti cu limba ( sarut frantuzesc app...pentru nestiutori ca tine, tu o lingi pe dinti)

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru Cricutz):

Mi se pare incomod, e parerea mea, nestiutor? Daca am o relatie cu o fata si sunt cu ea de cateva zile ne sarutam usor... Dupa normal ca vreau " frantuzesc " si vreau o anumita " unire " laughing intre mine si ea... adica nu vreau ceva care are la mijloc un aparat dentar.

| Cricutz a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

'Unire'? Tu ai probleme grave =) Ai 14 ani si eu totusi cred ca habar n-ai despre ce vorbesti laughing N-ai putea sa te unesti cu o fata nici daca ai vrea ( parerea mea :d )

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru Cricutz):

Este parerea ta si ti-o respect. Dar nu cred ca ma cunosti atat de bine incat sa iti dai seama de ce sunt in stare si de ce nu. Am 14 ani, asa si? Tu nu ai avut varsta asta?

| Cricutz a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Nu e vorba de varsta ...Sunt mai 'batran' decat cu un an ca tine =) Ma refeream la gandirea ta ...cum sari direct de la sarut la sex :d Mai gandeste-te ce vrei de la viata.Ma rog, nu mai comentez nimic.

| Cristidalimba a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Poate are incalzire in aparat. Poate iubi si in alt fel

| Cricutz a răspuns:

Nu m-ar deranja sa am o prietena cu aparat dentar =) Sper ca te-am incurajat :d

| Mitzuk a răspuns:

Pe mine una nu ma deranjeaza cu absolut nimic happy.

| Eyedonutlikeyou a răspuns:

Am avut aparat dentar si daca stii sa sarutinici nu iti dai seama. Trust me. am avut aparat 3 ani. Si atunci mi-am cunoscut fostul prieten cu care am stat 4 ani. Si crede-ma, e dragut!winking Nu ai de ce sa iti faci probleme. Doar nu musti din el, de sarutat il saruti cu limba, nu cu dintii. Dupa ce iti scoti aparatul o sa iti puna probabil un alt aparat prin spatele dintilor. Eu il am de 3 ani si nu incomodeaza nici ala cu nimic. Pe asta abia realizezi tu ca il aihappy