| Elly1 a întrebat:

Hey,ce faceti?
Am o nelamurtie si de obicei,pe acest site aflu raspunsul laughing
De ce toti baietii spun ca fetele sunt curve? si multi nu cred ca mai poate fi o fata virgina? chiar mentalitatea omului e la pamant?
De ce toti calalogheza dupa aparete,gen:daca iesi cu mai multi baieti,dar nu faci nimic cu ei,nici macar nu te saruti. brusc "aia-i curva,"
De ce atunci cand unui baiat nu-i iese cu o fata, apoi vrea sa faca misto de ea? impreuna si cu prietenii lui?
De ce nu mai exista respect intre noi, oamenii?

Meeersi mult! astept raspunsuri big hug

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heiii! o sa iti raspund scurt si la obiect : BAIETII SUNT PROSTI ♥
Te puuup :*
PS: alt motiv nu exista :*love struck

| LightWhitUs a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Ai putea folosii teremii "in general" "unii", nu toata lumea e la fel, Vedeti. UNELE Fete barfesc.winkingToate fete il barfitoare?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce toti baietii spun ca fetele sunt curve?
mie nu-mi place cuvantul asta,eu personal n-am nimic cu o persoana care face sex pe banii sau din placere e viata ei,corpul ei
mie nu-mi plac ipocritele,falsele,mincinoasele,prefacutele din pacate de alea dau mai mereu,dar nu poti baga pe toate in acelasi definitie nu au nici o legatura,
si multi nu cred ca mai poate fi o fata virgina?
pai orice fata e virgina,cum sa nu fie
chiar mentalitatea omului e la pamant?
nu e la pamant uite un exemplu iubesti o fata aia isi bate joc de tine dai peste cateva altele alea repeta istoria normal ca le bagi pe toate in acelasi oala mai ales ca la tv se promoveaza ca femeiele sunt curve,ipocrite etc sunt glume la tv care jignesc indirect,normal ca afecteaza mintea umana,prieteni din jur isi spun vezi ai crezut ca prostu,cel mai aiurea e ca trebuie singur sa o uiti nu te ajuta persoana iubita,ba unele a doua zi au alt iubit sa vezi cata iubire,isi spun multi care spun despre femei au patit asta, suntem si generalizisti de fel
mai poate fi faptul ca te resping fetele ca nu esti atractiv fizic, material, toate astea sunt frustrari adunate formeaza o gandire misogina
personal n-am nimic cu fetele care o fac pe banii eu le numesc lucratoare
pai se crede ca ai fost si ai facut ceva cu ei ca doar nu ati stat la rugaciuni, nu uita de ti-am scris mai sus
De ce atunci cand unui baiat nu-i iese cu o fata, apoi vrea sa faca misto de ea? impreuna si cu prietenii lui?

din razbunare, prostie
De ce nu mai exista respect intre noi, oamenii?
respectul il castigi prin fapte parerea mea

| Alcyon a răspuns:

Cred ca ai niste cunostinte cam lipsite de
educatie.

| Elly1 explică (pentru Alcyon):

Mdaaa.oricum m-am indepartat de ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai simplu sa zici decat sa cunosti o persoana dar e si mai simplu sa nu-ti pese de persoanele care nu te cunosc.winking

Atata timp cat in alte tari oamenii nu stiu sa injure iar la noi se face arta din asta si s-ar putea preda ca lectie la romana nu cred ca mai ai de ce sa te intrebi. laughing

| Public22 a răspuns:

Asa suntem noi baietii, avem mentalitatea asta. asa ne nastem laughing

| Elly1 explică (pentru Public22):

laughing chiar asa? daca una n-are chef sa fie cu un baiat, brusc baiatul trebuie sa se razbune? laughing

| Public22 a răspuns (pentru Elly1):

Pai da, laughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Din motivul ca,, pisica zice ca ii pute acolo unde nu poate ajunge,,.

| LoveTenis a răspuns:

Pentru ca sunt gelosi sau atata ii duce intelectul! FUNDA?

| Z3R0H0uR a răspuns:

@Sweet, nu toti baietii sunt prosti. Ma rog, acest comportament nu e acceptabil. Chiar "UNII" baieti nu prosti. happy

| Miky1 a răspuns:

Aceeasi problema e si invers! Numai k baiatul e golan.In fond suntem 2 tabere.

| TequilaG a răspuns:

Pentru ca baietii sunt prosti.

| MaRyWssssss a răspuns:

Da cine ti-a zis ca baieti gandesc asa?
De ce toti baietii spun ca fetele sunt curve? si multi nu cred ca mai poate fi o fata virgina? chiar mentalitatea omului e la pamant? nu toti baieti gandesc asa doar cei care sunt prost educati sau care nu au depasit varsta de 15-16 ani.
raspunde-mi si mie de ce "toate fetele" vor numai baieti cu bani? ceea ce nu este adevarat, sau de ce toate femeile spun ca barbati sunt curvari?

| Elly1 explică (pentru MaRyWssssss):

Hey,tipii de care am scris n-au 15-16, ci 20, 21. Cu siguranta, poate am generalizat, dar in mare parte ..asa gandesc. adica asa mi-au dat mie de inteles.

| MaRyWssssss a răspuns (pentru Elly1):

Dupa cum am spus sunt oameni fara caracter, fara educatie. Si tot timpu va fi razboiul asta intre sexe ca de ce femeile sunt asa de ce barbati sunt asa asta e mersul intre sexe

| Marean24 a răspuns:

Depinde de baiat si de mentalitea lui, eu unul nu gandesc asa.happy