| nessayaR a întrebat:

HEY! Cred ca m-am indragostit de el. Nu stiu ce simte el pentru mine dar eu stiu foarte bine ce simt eu pentru el. Ma doare ca nu m-ai baga in seama ca inainte, cand le i-a pe altele in brate iar pe mine nici nu ma baga in seama. Poate el crede ca imi este indiferent si nu are rost sa isi mai bata capul cu mine. Nu stiu ce sa fac. Nu as vrea sa ii spun ca il plac pentru ca mi-e frica de un refuz, mi-e frica ca nu e reciproc sentimentul. HELPPPPP!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, daca te-ar fi placut te-ar fi luat si pe tine in brate, si inca prima.

| oprescudorin11 a răspuns:

Hai, hai, hai.Nu e treaba de ajutor! Daca-l iubesti :LUPTI!
Multa rabdare si faci ce vrei din el.Nu te prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-i vei spune, nu vei stii niciodata adevarul. Iti vei pune deseori intrebarea : ''oare sentimentul era reciproc?'' si vei regreta ca n-ai avut curajul de a-i marturisi ceea ce ai simtit.
Spune-i si vei stii un lucru sigur! Pe urma, vei sta linistita.
Curaj! O sa fie bine happy

Răspuns utilizator avertizat