| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

Hey! cum as putea sa-i demonstrez unui baiat ca il iubesc?love struck
Am incercat ceva, dar nu prea mergesad
Ma ajutati, va rog!kiss

3 răspunsuri:
| elamit a răspuns:

Daca te iubeste, simte ca il iubesti, daca nu mai bine cauti in alta parte iubirea, nu trebuie sa-i demonstrezi nimic.

| Beatrice a răspuns:

De ce nu ii zici? eu am facut asa ceva big grin si nu am murit de rusine happy sincer chiar nu mai merg chestiile din telenovele happy

| HappyYoyo a răspuns:

Nu mai incerca, probabil nu il intereseaza! happy daca vrei sa ii atragi atentia, gaseste ceva de facut in comunhappy it will work!