| viktor123456 a întrebat:

Ajutati-ma, i-am spus unei fete ca o iubesc si ea spune sa ii demonstrez ca o iubesc, cum sa ii demonstrez?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cine stie? Doar ea poate.
In fine de inceput incearca sa te comporti frumos, sa ii acorzi atentie, afectiune. Daca nu ii convine asa inseamna ca ea nu te place si vrea si atunci nu ai de ce sa faci mai mult de atat.

| viktor123456 explică (pentru Freya1):

Multumesc la toti m-ati ajutat foarte mult

| Donsavas a răspuns:

Ai grija si cu atenția asta. Unii oamenii o cerșesc prea tare si nu o merita pe deplin. Nu prea cred ca ii poti demonstra dacă nu ti acorda timp si putina crezare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoscând o mai bine?

| anonim2005TPU a răspuns:

In primul rand sa fii sincer si sa ii oferi cuvinte frumoase si sincere si mici atentii spre exemplu:ciocolata, flori.Nu o mintii si ofera-i toata atentia ta.Si nu fii gelos ca o vei supara.