| Bianca_1743 a întrebat:

Hey big hug deci sunt derutata straight face Imi place de un baiat care este in aceeasi scoala cu mine. Si el vine des pe la etajul meu ca iubita lui are clasa pe hol cu mine. Si acum o saptamana iám cerut id'ul pe hi5. Dar el de vreo 2-3 luni se uita la mine asa lung love struck Am ajuns chiar prieteni foarte buni, dar la scoala nu prea vorbim ca iubita lui ii invidioasa pe mine si sunt foarte rusionoasa big grin Prietena mea cea mai buna zice ca isi bate joc de mine :-s Dar ea nu il cunoaste si nu stie cum ii love struck In fiecare zi se bate cu altii pentru mine si in pauze imi face ochi dulci. Iám trimis frazan cand pr mea a zis ca isi bate joc. si el a stst jum de ora sa imi zica ca nu'i adevarat si ca nu ar face cu nici o fata asa ceva mai ales cu mine. La scoala numa la mine se uita. intr'o zi era sa dau cu capu de perete ca ma uitam la el laughing. deci care imi zice va rog ce sa cred crying. Mie imi pl f mult de el sad. Si am incredere ca nu ar face asa ceva. App eu am 13 ani el 15 :d [daca conteaza laughing] Funda :* Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| NakitoDoll a răspuns:

Heys big hug

Foarte bine ca sunteti buni prieteni!big grin Sincera sa fiu, baiatul asta e putin nesimtit laughing Ma refer ca el are iubita si se uita nomai la tinewinking dar, mrg, nu cred ca conteaza :->
E logik ca te place! Daca il cunosti atat de bine atunci stii cum ar gandi el happy

Bafta :*

3 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Ce nu iti place tie nu face la altul/a.Gandeste-te ce faci, nici tie nu ti-ar placea sa se bage cineva intre tine si intre el, cum este acum el cu prietena lui.
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Available a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu si mi se intampla la fel chestia e ca el are prietena si eu nu stiu ce sa fac crying mi-a pus mana pe solduri pe mess vorbim la scoala de fiecare data sta in spatele meu ca o umbra crying numai suport [are prietena] crying nu pot face nimic

| uSeR_6817 a răspuns:

Poate el te place ca amica si ca esti o amica foarte buna, de aceea iti face ochi dulci. el nu prea te baga in seama pentru ca pr lui e geloasa... eu zic sa nu iti faci sperante. aparentele inseala... pup